DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yasemin Dora Kurtkaya ev ziyaretlerine devam ediyor

Yayınlanma Tarihi :
Yasemin Dora Kurtkaya ev ziyaretlerine devam ediyor

Gelecek Partisi Bartın Belediye Başkanı Adayı Yasemin Dora Kurtkaya ev ziyaretlerine, ev toplantılarına büyük bir hızla devam ediyor. Mahalle mahalle ev toplantılarında bulunan Yasemin Dora Kurtkaya hemşehrilerimizin kapılarına tek tek giderek tanıştığını, sohbet ettiğini, Bartın ve Bartın’lı hemşehrilerimizin menfaatleri doğrultusunda tek tek projelerini , yapacaklarını açıklıyor.

Kurtkaya yaptığı açıklamada;
Bugüne kadar rutin yapılması gereken belediye hizmetlerinde bile yol, çöp, su , atık su, temizlik, itfaiye hizmetlerinde dahi belediye borçlandırılarak hizmet verilmeye çalışıldı. Bugün Bartın Belediyesini borçlandırarak hizmet edenler yine aday. Biz bu denenmişlerin Bartın’a yapacağı hizmetlerin yaptıklarından daha fazla olacağına inanmıyoruz. Yeni bir vizyon değişikliğine inanıyoruz. Bartın için , Bartın’lı gençlerimiz için, Bartın’lı kadınlarımız için, Bartın’lı çocuklarımız için kalbi titreyen yüreği çarpan, heyecanını ve Bartın’a hizmet aşkını kaybetmemiş yeni yüzlerin Bartın’a hizmet etmesi taraftarıyız.

Bu doğrultuda ekiplerimizi hazırlıyor ve görüşmelerimizi yapıyoruz. Biz Bartın Belediyesinde israfı bitireceğiz, şatafatı bitireceğiz. Mevcut belediye başkanının bir sözüne katılıyoruz. “Anam, bacımla, ahbap çavuşla belediyeyi yönetenlerden olmayacağız. “Hoş anam, bacım ve ahbap çavuş dönmelerinde de kendisi vardı. Yani kısacası insan onurunu siyasetinin merkezine koyan anlayışın gereği olarak hiçbir vatandaşımızın hizmete muhtaç edilmemesi, kurumlarda kamu düzenine ve kamu yararının gözetilmesine inanıyor, ehliyeti ve liyakatı ön planda tutuyoruz. Partizanlığa da müsade etmeyeceğiz. Şunu da bilmiyoruz ki, Bartın sevdasıyla ve vicdanıyla sandığa giden hemşehrilerimin ilk tercihinin biz olacağımıza inanıyoruz. Bu şevkle ve gayretle hemşehrilerimizin ayağına gitmeye devam edeceğiz. Ayağına çağıran siyasetçilerden değil, kapılarına giden hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Dedi.

YORUM YAP