DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Yayınlanma Tarihi :
“TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yalçınkaya, mesajında “Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelere sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“Annelik Gibi Kutsal Bir Sorumluluk Üstleniyorlar”

Yalçınkaya, şu ifadeleri kullandı; “Sonsuz sabrın, şefkat, merhamet ve iyiliğin sembolü olan anneler, hayatı anlamlı kılan en değerli varlığımızdır. Sonsuz sevgileriyle bizleri kucaklayan, yaralarımızı saran annelerimiz hayattaki en büyük destekçilerimizdir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, evladının geleceğine ömrünü adayan annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Bizleri hayata hazırlayan, ömür boyu bizlere yol gösteren koşulsuz sevginin timsali annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır.

“Sevgimizi Sadece Bir Gün Değil, Yılın Her Günü Hissettirmeliyiz”

Annelerin gösterdiği bu koşulsuz sevgi karşısında bizlere düşen en önemli görev ise onlara layık evlat olmaktır. Bu doğrultuda, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, bizleri karşılık beklemeksizin canından can katarak seven, koruyan tüm annelerimize sevgimizi sadece bir gün değil, yılın her günü hissettirmeliyiz. Tüm bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve şehitlerimizin anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin,
anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUM YAP