DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

SİYASETTE YENİ BİR TARZ YARATTI

Yayınlanma Tarihi :
SİYASETTE YENİ BİR TARZ YARATTI

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, seçimlere kısa bir süre kala çalışmalarını artırarak esnaf ziyaretlerini ara vermeksizin sürdürdü ve hemşerilerinden destek istedi.

Ziyaretleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Adayı Fırıncıoğlu’na esnaf ve vatandaşların ilgi ve alakaları dikkatlerden kaçmadı. Esprili yaklaşımı, babacan tavrı, nezaketi ve kibarlığı ile bilenen Başkan Adayı Fırıncıoğlu’nun bu ziyaretleri sırasında vatandaşlara karşı üslubu ve yaklaşımı takdir topladı.

Kendisine iletilen her bir talebin anında çözüme kavuşturulması için gayret gösteren Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fırıncıoğlu, farklı tarzını herkese hissettiriyor. Başkan Fırıncıoğlu’nun bu yaklaşımına vatandaşlar da kayıtsız kalmazken, “Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Fırıncıoğlu’nun Bartın siyasetine yeni bir renk, yeni bir tarz getirdiğini” ifade ettiler.
“Bartın’ımıza Yeni Eserler Kazandırmaya Devam Edeceğiz”
Ziyaret programlarının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Adayı Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek projelerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Geçmişte olduğu gibi Yeni dönemde de vatandaşlarımızın bize güvenlerini mahcup etmeden çalışmaya devam edeceğiz. Gittiğimiz her yerde yoğun destek ve ilgiyle karşılayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ilgiye layık olabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak yeni dönemde de çalışacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un ve Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’ın destekleriyle şehrimize vizyon projeleri kazandıracağımızın sözünü veriyorum. Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna açıkladığımız 35 yeni proje ile Bartın’ımıza yeni eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Bunu birliğin gücüyle yapacağız.


“Bartın’ın Bir 5 Senesi Kaybolmasın”
Saygıdeğer Genel Başkanlarımızın, Sayın Adalet Bakanımızın ve Sayın Milletvekilimizin destekleriyle “eser siyaseti” yapacağız. Şehrimizin hükümetimizin desteğiyle çözülmesi gereken sorunlarını çözeceğiz. Büyük projeleri hayata geçirebilmek için, şehrin büyük sorunlarını çözebilmek için güce ihtiyaç var. Cumhur İttifakı’nın gücüyle bu büyük projeleri uygulayacağız. Bartın’ımızın çözülmesi gereken büyük sorunlarını hükümetimizin desteğiyle aşacağız. Vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bartın’ın bir 5 senesinin kaybolmaması için gerekeni yapmalarını istiyoruz. Bana güvensinler. Vatandaşlarımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağım. Bartın’da uyum içinde çalışacak ve yeniden hizmet dolu günlere kavuşacağız. Bizlerden her daim desteklerini esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.”

YORUM YAP