DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

“ŞEHRİMİZİN KALBİNDE YENİ BİR YAŞAM ALANI OLUŞTURACAĞIZ”

Yayınlanma Tarihi :
“ŞEHRİMİZİN KALBİNDE YENİ BİR YAŞAM ALANI OLUŞTURACAĞIZ”

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan Cumhuriyet Meydanı Projesi ile ilgili bilgi verdi. 31 Mart seçimlerinde görev verilmesi halinde Bartın’a vizyon katacak projelerin hayata geçirileceğini belirten Başkan Fırıncıoğlu, bu projelerden bir tanesinin de Cumhuriyet Meydanı Projesi olduğunu ifade etti. Ana başlıklar altında 35 projenin hayata geçirileceğinin sözünü veren Fırıncıoğlu, Cumhur İttifakının gücüyle başarıya ulaşılacağını söyledi.

“Modern ve Fonksiyonel Bir Meydan Olarak Tasarladık”

Yeni meydan düzenlemesi ile ilgili detaylı bilgi veren Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Yenilenecek olan Cumhuriyet Meydanı, şehrimizin kalbinde halkımıza hizmet etmek üzere modern ve fonksiyonel bir meydan olarak tasarladık. Şehrimizin kültürel ve sosyal yaşamına yeni bir soluk getirecek bu meydan, siz değerli halkımızın kullanımına sunulacak.

Kütüphane ve Kafeler Olacak

Bilgi ve kültürün buluşma noktası olan modern bir kütüphane, kitapseverleri ağırlayacak. Aynı zamanda meydanın atmosferine renk katacak bir kafe, ziyaretçilere keyifli bir mola verme imkanı sunacak.

Açık Otopark Üstü Kapatılacak

Meydanda yer alan mevcut açık otoparkın üzeri kapanarak güneş panelleri ile donatılacak. Ayrıca, Salı ve Cuma günleri kurulan pazaryeri alanı da yenilenerek meydanın canlılığını artıracak.

Güneş Panelleri ve Şarj İstasyonları Kurulacak

Güneş panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları da kuracağız. Çevreye duyarlı bir yaklaşımla, güneş enerjisi kullanımını artırmak amacıyla güneş panelleri kurulacak. Ayrıca, şehrimizin elektrikli araç kullanımını teşvik etmek için şarj istasyonları da meydana entegre edilecek.

“Kazanan Bartın Olacak”

Şehrimize vizyon katacak olan bu önemli projeleri Cumhur İttifakı’nın gücüyle hayata geçireceğiz. Ben Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin, Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un ve Milletvekilimiz Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’ın burada köprüsü olacağım. Bu birlik ve beraberlikten de kazanan Bartın olacak. Bu projeleri de birlikte başaracağız. Bartın’ımızın çözülmesi gereken büyük sorunlarını hükümetimizin desteğiyle aşacağız. Vizyon projeleri şehrimiz için el birliğiyle hayata geçireceğiz” dedi.

YORUM YAP