DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Saye Restoran’ın Bartın Barolar Birliği Binasındaki Yeni Şubesi Açıldı!

Yayınlanma Tarihi :
Saye Restoran’ın Bartın Barolar Birliği Binasındaki Yeni Şubesi Açıldı!

Bartın’ın sevilen işletmecisi Alp Murat Çetinkale’nin girişimiyle hayata geçirilen Saye Restoran, İnkum’daki ilk şubesinin ardından Bartın Barolar Birliği binasının en üst katında ikinci şubesini açtı.

Yeni şubenin açılışı, Bartın Belediye Başkanı Sayın M. Rıza Yalçınkaya tarafından gerçekleştirildi. Açılışa yoğun ilgi gösterildi ve Bartın’ın önemli simaları da katıldı.

Katılımcılar arasında şunlar vardı:

Bartın eski Belediye Başkanı Cemal Akın
Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık
Bartın Barosu Başkan Yardımcısı Av. Semdal Çınçın
Bartın Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Hüseyin Alp Akın ve dernek üyeleri
Çok değerli esnaflar, iş insanları ve saygıdeğer misafirler
Açılış töreninde konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Sayın M. Rıza Yalçınkaya, Saye Restoran’ın Bartın’a değer kattığını ve şehrin lezzet duraklarından biri olduğunu söyledi. Yalçınkaya, Alp Murat Çetinkale’yi girişimciliği ve istihdama katkısı için tebrik etti.

Alp Murat Çetinkale ise yaptığı konuşmada, Saye Restoran’ın en iyi hizmeti ve lezzetleri sunmaya devam edeceğini söyledi. Çetinkale, Bartın’a yatırım yapmaya devam edeceğini ve yeni projelerinin olduğunu da müjdeledi.

Saye Restoran’ın yeni şubesi, modern ve ferah bir atmosfere sahip. Restoranda, Bartın ve Türk mutfağından geniş bir yelpazede lezzetler sunuluyor. Ayrıca, özel günler ve organizasyonlar için de ideal bir mekan.

Saye Restoran’ın İnkum şubesi gibi, Bartın Barolar Birliği binasındaki yeni şubesinin de Bartın’ın gözde mekanları arasına girmesi bekleniyor.

YORUM YAP