DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

RECAİ ÇAKIR AMASRA’YI GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi :
RECAİ ÇAKIR AMASRA’YI GÜZELLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, belediyenin önemli iki birimi olan İtfaiye ve Temizlik birimleriyle peş peşe günlerde kahvaltı vesilesiyle bir araya geldi. Belediye birimleri arasındaki dayanışmayı güçlendiren ve birlikte çalışma ruhunu destekleyen bu mütevazi kahvaltılarda, mevcut işlerin teftiş edildiği gibi belediyenin hizmet kalitesini artırmak adına yapılabilecekler de ele alındı.

Kahvaltılar sırasında Başkan Çakır, itfaiye teşkilatına ve temizlik birimine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. “Sizin çabalarınız olmadan, şehrimizin güvenliği ve temizliği mümkün olmazdı. Sizler, şehrimizin gerçek ve görünmeyen kahramanlarısınız, sizlere minnettarız.’’ dedi.

İtfaiye teşkilatı ve temizlik birimi çalışanları da Başkan Çakır’a teşekkür ederek, birlikte daha güçlü bir Amasra için çalışmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Ekip ruhunu güçlendirmeyi amaçlayan bu tür etkinliklerin, kent yönetiminin daha etkili ve koordineli bir şekilde çalışmasına katkı sağlayacağını belirtiler.

Başkan Recai Çakır, ekip amirlerine gerekli talimatları verdikten sonra İtfaiye ve Temizlik birimi personellerine kolaylıklar diledi.

 

YORUM YAP