DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

KURTKAYA GELECEK PARTİSİ İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNE KATILDI

Yayınlanma Tarihi :
KURTKAYA GELECEK PARTİSİ İKİNCİ OLAĞAN KONGRESİNE KATILDI

Pençe Kilit Harekat Bölgesi’nden gelen şehit haberleri nedeniyle sadece yasal prosedürün yerine getirildiği ve Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun kısa bir konuşma yaptığı Gelecek Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi 14.Ocak Pazar günü Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.


85’i asil 40’ı yedek 125 kişilik yönetim kurulu listesi ile Etik Kurulu ve Disiplin Kurulu’nun oylandığı kongrede Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden genel başkanlığa seçildi.
Bartın’dan Gelecek Partisi Bartın Belediye Başkanı adayı Yasemin Dora Kurtkaya, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Dilbaz, Kurucaşile İlçe Başkanı Hasan Kamış ve Ulus İlçe Başkanı Sadun Gültepe delege olarak katılım sağladı. Bartın Belediye Başkanı adayı Yasemin Dora Kurtkaya açıklamasında şunlara değindi.

Vatan bölünmesin, Bayrak inmesin, ezanlar susmasın, Türkiye Cumhuriyeti’ne zeval gelmesin, benim Milletim namerde muhtaç olmasın, benim Milletim terörden terör belasından kurtulsun diyerek bu kutsal değerleri kendi canının önünde tutarak şehadet şerbetini içmiş kahraman Mehmetciklerimizin haberlerinden dolayı sadece yasal prosedürü yerine getirmek amacıyla delegelerimizin katılımı ile kongremizi gerçekleştirdik. Son zamanlarda gelen şehit haberlerinde bu hain, kalles teror örgütünü,bu terör örgütüne gerek iç, gerek dışta destekleyenleri lanetliyorum. Dedi.

YORUM YAP