DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Gecen’e Mesire Alanı Projesi

Yayınlanma Tarihi :
Gecen’e Mesire Alanı Projesi

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan “Gecen Mahallesi Mesire Alanı Projesi” ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Bu proje ile vatandaşlara dinlenme ve piknik yapma imkanı sunulacağını belirten Başkan Adayı Fırıncıoğlu, şu ifadeleri kullandı; “Bartın Belediyesi olarak, doğayla iç içe, huzurlu ve keyifli bir ortam sunmak amacıyla Gecen Mahallesi’nde yeni bir proje başlatacağız. Gecen Mahallesi’nde belirlenen bölümde yapılacak mesire alanı çalışması ile şehrimizin güzelliklerini daha yakından keşfetme fırsatı sunacak. Doğal dokusuyla göz kamaştıran bu bölge, artık şehrimizin yeni nefes alma noktası olacak.

“Açık Hava Dinlenme Alanları Oluşturulacak”

Projemiz kapsamında, Gecen Mahallesi’nin muhteşem doğal güzelliklerini koruyarak, ziyaretçilere dinlenme ve piknik yapma imkanı sunacak açık hava dinlenme alanları oluşturulacak. Yeşilin ve mavinin buluştuğu bu noktalarda, şehir stresinden uzaklaşıp huzurlu bir zaman geçirebileceksiniz. Ailelerin ve çocukların keyifli vakit geçirebileceği oyun alanları ve parklar tasarlanacak.

“Yeni Dönemde Bu Çalışmayı Yapmak İstiyoruz”

Çocuklarımızın güvenli ve eğlenceli bir ortamda vakit geçirmelerini sağlayacak bu alanlar, mahalle atmosferini daha da renklendirecek. İnşallah yeni dönemde halkımız teveccüh gösterirse bu çalışmayı yapmak istiyoruz. Bu çalışmaları birliğin gücüyle başaracağız. Birlikte başaracağız” dedi.

YORUM YAP