DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞKAN YENİ DÖNEM İÇİN PROJELERİNİ ANLATTI

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
BAŞKAN YENİ DÖNEM İÇİN PROJELERİNİ ANLATTI

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, mahallelerde başlatmış olduğu halk buluşmalarına ara vermeden devam ediyor. Halk Buluşmaları kapsamında Çaydüzü Mahallesi, Aladağ Mahallesi, Gölbucağı Mahallesi ve Orduyeri Mahallesi Mavi Kent Sitesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Fırıncıoğlu, mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Başkan Fırıncıoğlu, ziyaret sonrası şu ifadeleri kullandı; “Mahallelerimizin sorunlarını ve taleplerini dinledik. Göreve geldiğimiz
günden buyana vatandaşımızın gündeminde ne varsa bizim de gündemimizde hep o oldu. Bize iletilen her talebi imkânlarımız ölçüsünde yerine getirme gayretinde bulunduk. 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan seçimde desteklerini isteyerek, yaya ile araç köprüsü ve battı çıktılarla trafik sorununu nasıl çözeceğimizi anlattık. Halkımız teveccüh gösterirse yeni dönemde Cumhur İttifakı olarak şehrimize kazandırmayı planladığımız yaya ve araç köprüleri, battı çıktılar, İnkumu’na tünel ve doğal gaz, Bartın Limanı’na çevre yolu gibi projelerimizi vatandaşlarımıza anlattık. Bunlar projelerimizin bazıları.

Tüm projelerimizi önümüzdeki günlerde detaylarıyla paylaşacağız. Şehrin büyük sorunlarını çözebilmek için güce ihtiyaç var. Cumhur İttifakının gücüyle bu büyük projeleri hayata geçireceğiz. Belediye çalışmalarımıza fikirleriyle katkıda bulunan mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum.  Saygılar sunuyorum.”

YORUM YAP