DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BAŞKAN FIRINCIOĞLU’NDAN TTK’YA ZİYARET

Yayınlanma Tarihi :
BAŞKAN FIRINCIOĞLU’NDAN TTK’YA ZİYARET

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberindeki heyet ile birlikte Amasra Taşkömürü İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette Başkan Fırıncıoğlu, belediye çalışmaları kapsamında yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler vererek, müessese olarak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Sohbet havasında geçen ziyarette, Başkan Fırıncıoğlu vardiyaya giren ve çıkan işçilerle sohbet etti. Daha sonra Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Amasra Şube Başkanı Sayın Ümit Çınar, Amele Birliği Amasra Şube Başkanı Sayın Yasin Sagay, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müessesesi Müdürü Sayın Ümit Yılmaz Değirmenci, TTK Amasra Taşkömürü İşletme Müdürü Sayın Rıdvan Kapuağası ve kurum çalışanları ile bir araya geldi.

 

Başkan Fırıncıoğlu yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

 

“Amasra Taşkömürü İşletme Müdürlüğü’nde görev yapan madenci kardeşlerimizi ziyaret ederek selamlaştık. Madencilerimiz ülkemizin ve bölgemizin gururudur. Onların, canları pahasına çok zor şartlar altında çalıştıklarını çok iyi biliyoruz. Bartın Belediyesi olarak bizler madenci kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Tüm madenci kardeşlerimize Allah kazasız belasız çalışmayı nasip etsin.”

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren TTK yetkilileri de Başkan Fırıncıoğlu’na teşekkür etti.

YORUM YAP