DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bartın’ın En Genç Başkan Adayı Atınç Günal Hız Kesmiyor

Yayınlanma Tarihi :
Bartın’ın En Genç Başkan Adayı Atınç Günal Hız Kesmiyor

Bartın’ı yerel seçim heyecanı sardı. Adaylar saha çalışmalarını sürdürürken, İYİ Parti’nin genç Başkan Adayı Atınç Günal, dinamizmi ve sıcak yaklaşımlarıyla vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Bartın Belediye Başkan adaylarından Atınç Günal, 31 Mart ’da yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Siyasetçi bir aileden geldiğini belirten Atınç Günal, Bartın’a hizmet etmeye hazır olduğunu dile getirerek; “Ben siyasetçi bir ailede yetiştim, siyasetin hayat tarzı olmuş bir babanın evladı olarak büyüdüm. Dolayısıyla Bartın ve Bartın’ın sorun ve beklentilerini çok iyi biliyorum.

Hayatım boyunca Bartın’da yaşamış olmam bana büyük kazanımlar sağladı. Bu kazanım, deneyim, bilgi birikimi ve tecrübeye dayanarak, sorunları çözmeye hazırım. Sorunların çözümleri için ürettiğimiz projelerimiz hazır” dedi. Mahalle ziyaretlerinde partili partisiz herkesten büyük bir ilgi ve sevgi gördüğünü ifade eden Atınç Günal, “ürettiğimiz proje ve çalışmalarla Bartın’ı yeniden inşa edeceğiz” dedi. Tek tek esnafı dolaşıp hayırlı işler dileyen genç Belediye Başkan Adayı Atınç Günal’ı vatandaşlar ve esnaf bağrına bastı. Günal’a yoğun ilgi gösteren Bartınlılar, Sizin gibi genç bir belediye başkan adayını hep görmek istedik. İYİ Parti’nin sizin gibi genç, dinamik ve çalışkan bir başkan adayı göstermesi bizi çok memnun etti. Bartın’ın sizden beklentisi çok fazla olacak. İyi çalışmalısınız” dedi. Başkan Adayı Günal ise Bartın’ın sorunlarını bildiğini ve çözüm projelerinin hazır olduğunu söyledi.

YORUM YAP