DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

BARTIN İÇİN “ORTAK AKIL BULUŞMASI”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
BARTIN İÇİN “ORTAK AKIL BULUŞMASI”

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Manav ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ile birlikte “Ortak Akıl Buluşmaları” kapsamında avukatlarla ve Batı Karadeniz Radyo ve Telsiz Amatörleri Derneği(BAKTRAD) üyeleriyle bir araya geldi. Sohbet havasında geçen toplantıda şehrimizde gerçekleştirilmesi planlanan kısa, orta ve uzun vadedeki projeleri anlatarak, istek ve önerilerini dinleyen Başkan Fırıncıoğlu, toplantı sonrası şu değerlendirmelerde bulundu; “ “Ortak Akıl Buluşmaları” kapsamında avukatlarla ve Batı Karadeniz Radyo ve Telsiz Amatörleri Derneği(BAKTRAD) üyeleriyle istişare toplantı gerçekleştirdik.

 

Savunma ve hak arayışımızın yapı taşlarından biri olan değerli avukatlarımıza şehrimizde gerçekleştirmeyi planladığım kısa, orta ve uzun vadedeki projeleri anlatarak, istek ve önerilerini dinledim. Kıymetli hukukçularımıza katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

“Fikir Alışverişinde Bulunduk”

Batı Karadeniz Radyo ve Telsiz Amatörleri Derneği(BAKTRAD) Genel Başkanı Sayın Ahmet Emre Gizli ve değerli Dernek Üyelerinin davetine icabet ettim. “Ortak Akıl Buluşmaları” çerçevesinde katılım sağladığım davette hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin kamu yararı için çalışan, gönüllü olarak icra edilen bir hobiyi yerine getiren amatör telsizcilerin sorumlulukları ve yasal çerçeveleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak, olası afet koşullarında sağladığı faydalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Davetleri ve misafirperverlikleri için değerli BAKTRAD Genel Başkanı Sayın Ahmet Emre Gizli ve değerli Dernek Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAP