DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

AVCI BARTIN DERNEKLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Yayınlanma Tarihi :
AVCI BARTIN DERNEKLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Bartın Dernekler Federasyonu (BARFED), 19 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan seçimler öncesi heyecanla dolu bir süreci yaşıyor. Şu an için tek başkan adayı olan Sabri Avcı, İstanbul Gaziosmanpaşa’da Bartın Dernekleri ile bir araya geldi.

Kahvaltı programında dernek temsilcileriyle buluşan Avcı, 19 Mayıs’ta gerçekleşecek federasyon seçimlerine dikkat çekti. BARFED’e bağlı 38 derneğin 380’den fazla delegenin oy kullanacağı bu önemli seçimde yeni başkanın belirleneceğini vurguladı.

Avcı, konuşmasında, geçmişte Bartın ilinde yaşanan sel felaketi ve 06 Şubat depreminde STK’ların önemini bir kez daha gördüklerini belirtti. Her iki afette de federasyonun hızla aksiyon aldığını ve gerekli yardımları sağladığını ifade etti. Avcı, hedeflerinin federasyonlarını daha ileri taşımak, Bartın’daki ve gurbetteki hemşerilere en iyi hizmeti sunmak olduğunu dile getirdi. Vatandaşların kendilerini hiçbir yerde yalnız hissetmemelerini sağlamak ve Bartın’ı kültürel ve turizm anlamında dünyaya tanıtmak için çalışacaklarını belirtti.

Seçim sürecinin hızla yaklaştığı bu dönemde BARFED’in geleceğine dair umutlar ve beklentiler yüksek. Sabri Avcı, Bartın Dernekleriyle bir araya gelerek destek arayışını sürdürüyor ve federasyonun daha da güçlenmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

YORUM YAP