DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Yaşar Dönmez’den 7’de 7!

Yayınlanma Tarihi :
Yaşar Dönmez’den 7’de 7!

 Bartın’ın Abdipaşa beldesinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde, uzun yıllardır belediye başkanlığı görevini sürdüren Yaşar Dönmez, rakiplerini bir kez daha geride bırakarak 7. kez belediye başkanlığı koltuğuna oturdu.

1994 yılında Abdipaşa Yenihan’da muhtarlık göreviyle siyasi kariyerine başlayan Dönmez, 1999 yılında ikinci kez muhtar seçilmişti. Ardından 2004 yılında Ak Parti’den Abdipaşa Belediye Başkanı seçilerek bu göreve gelmişti. O tarihten itibaren katıldığı her seçimi kazanan Dönmez, 2024 seçimlerinde de rakiplerini geride bırakarak 7’de 7 yapmayı başardı.

Yaşar Dönmez’in başarısının temelinde, Abdipaşa beldesine yaptığı çalışmalar ve halkla kurduğu güçlü ilişki yatıyor. Görev süresi boyunca beldenin altyapısını iyileştirmek, park ve bahçeleri düzenlemek, sosyal ve kültürel faaliyetlere destek olmak gibi birçok alanda önemli yatırımlara imza atan Dönmez, halkın güvenini kazanarak uzun yıllar boyunca belediye başkanlığı görevini sürdürdü.

Seçim sonuçlarının ardından bir açıklama yapan Dönmez, “Hamd olsun bu seçimde de alnımızın akı ile çıktık. Vatandaşlarımız 2 dönem muhtarlık olmak üzere tam 7 dönemdir bizlerden desteklerini esirgemediler. Bize de şimdi Abdipaşa Beldemize en iyi hizmeti vermek düşer. Vatandaşlarımıza ne vaad verdiysek, gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Halkımız bize güvendi, biz de onların bu güvenlerini boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.

Yaşar Dönmez’in 7. kez seçilmesi, Abdipaşa’da bir ilke imza atması ve halk tarafından bu kadar uzun süre destek görmesi, siyasi başarısının önemli bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

YORUM YAP