DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Gölbucağı’na Yaşam Merkezi Müjdesi

Yayınlanma Tarihi :
Gölbucağı’na Yaşam Merkezi Müjdesi

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri arasında yer alan Gölbucağı Yaşam Merkezi projesinin detaylarını açıkladı.

 

Yaşam Merkezlerinin Önemi:

Başkan Adayı Fırıncıoğlu, geçmişte birçok yaşam merkezi inşa ederek vatandaşların kullanımına sunduklarını ve yeni dönemde de bir tane daha yaşam merkezi planladıklarını belirtti. Gölbucağı Mahallesi’nde inşa edilecek bu merkez, özellikle kadınların güçlenmesini ve becerilerini geliştirmesini amaçlayan programlara ve aktivitelere ev sahipliği yapacak.

 

Kadınlara Yönelik Kurslar:

Yaşam merkezinde kadınlara yönelik çeşitli meslek edindirme kursları düzenlenecek. El sanatlarından dijital becerilere, ev işlerinden girişimcilik eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede kurslar sunulacak.

 

Mahalle Sakinlerini Bir Araya Getirecek Etkinlikler:

Gölbucağı Mahallesi’nin sosyal dokusunu güçlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Toplum etkinlikleri gibi aktivitelerle mahalle sakinleri bir araya gelecek.

 

Projenin Gerçekleşmesi:

Başkan Adayı Fırıncıoğlu, Gölbucağı Yaşam Merkezi projesini hayata geçirmek için 31 Mart seçimlerinde vatandaşların teveccühüne ihtiyaç duyduklarını söyledi. Şehre vizyon kazandıracak birçok önemli projeyi birliğin gücüyle başaracaklarını vurguladı.

YORUM YAP